Menu

Gösterim Çizelgesi

* Gösterim sonrası söyleşi

12:0016:0019:0021:30

Atlas Sineması (Salon 1)

Film

Uzun Yürüyüş Kısa Film Seçkisi
Sığınaklar
Sekizinci Kıta
Midilli İmamı Mustafa
Gecenin Gölgesi
Seyyar Satıcı
NOKIA: Zirveden Çöküşe
--

Beyoğlu Sineması

Film

İstanbul Medya Akademisi Destekli Kısalar
100. Gül
Bencil
Geçmiş Zamanın Rivayeti
Köy Evi
Kum
Ponytail
Küçük Papatya
Stüdyo Farag
--

Kadıköy Sineması (Salon 1)

Film

4. UBFF Ödüllü Kısalar
Süheyla
Şucaı̇yye
İki Parça
Aşk
7 Santimetre
İyi Yolculuklar!
--
12:0016:0019:0021:30

Atlas Sineması (Salon 1)

Film

Karanlık Armoniler
* Beginner
* Bırakma Beni
Dönme Dolap

Beyoğlu Sineması

Film

Hayatın Şiddeti
Sevgisiz
Çekik
* Tüfek

Kadıköy Sineması (Salon 1)

Film

Hiçliğe Övgü
Marita
Değerli Vaktim
Savunma Sanatı
12:0016:0019:0021:30

Atlas Sineması (Salon 1)

Film

Londra’daki Adam
Eski Toprak
* Mavi Sessizlik
* Sarı Sıcak

Beyoğlu Sineması

Film

Animasyon Kısalar
Enigma
Etnofobi
Kedi İçgüdüsü
Büyülü Işıklar
Son Macera
Kırmızı Balina
Torino Atı
Kare
Rey

Kadıköy Sineması (Salon 1)

Film

Yakın Coğrafya Kısaları
Ölümüne Kavga
O
Son Wakhi Çobanı
Tuzlu Su İçen Köpek
Balina 52
Khibula
Efsaneye Dua Et!
Kharms
12:0016:0019:0021:30

Atlas Sineması (Salon 1)

Film

Karanlık Armoniler
Değerli Vaktim
Savunma Sanatı
Suburbicon

Beyoğlu Sineması

Film

Ulusal Kısa Belgesel Yarışma Filmleri
* Gönüllü Yürekler
* Hekim
* Meftun
* Menderes Kıyısında
Ulusal Kısa Belgesel Yarışma Filmleri
* Kırmızı
* Misafir
* Ülkemden Uzakta
* Yaban
Dönme Dolap
Kurbağa

Kadıköy Sineması (Salon 1)

Film

Benim Düşmanım, Benim Kardeşim
Malaria
Bulutların Ardında
İmam Jackson
12:0016:0019:0021:30

Atlas Sineması (Salon 1)

Film

Çimentonun Tadı
Jüpiter’in Uydusu
Torino Atı
* İşe Yarar Bir Şey

Beyoğlu Sineması

Film

Ulusal Kısa Kurmaca Yarışma Filmleri
* Bir İş Görüşmesi Hikayesi
* Bir Tabut İnsan
* Frekans
* Hinterlant
* 3.5 Lira
Ulusal Kısa Kurmaca Yarışma Filmleri
* Kamyon
* Kot Farkı
* Mümkün Hayatların En Güzeli
* Mutluluk
* Toprak
* Easy
* Bir Babanın Vasiyeti

Kadıköy Sineması (Salon 1)

Film

Çekik
Tüfek
Sevgisiz
Eski Toprak
12:0016:0019:0021:30

Atlas Sineması (Salon 1)

Film

Benim Düşmanım, Benim Kardeşim
Marita
Khibula
* İmam Jackson

Beyoğlu Sineması

Film

Uluslararası Kısa Belgesel Film Yarışması
* Miraszedeler
* Yasak Bölge
* Yankılar
* Ölüm Caddesi
Uluslararası Kısa Kurmaca Film Yarışması
* Çaresiz Bir Adam
* Antarktika
* Yabancı
* Retouch
* Başkanın Ziyareti
Uluslararası Kısa Belgesel Film Yarışması
* Büyük Dede
* Yeşil Perdedeki Yabancı
* Halep'ten Sevgiler
* Anayurt
Uluslararası Kısa Kurmaca Film Yarışması
* Nazik Gece
* Sefiller
* Almanya'dan Selamlar
* Volkan Adası
* Yazılı / Yazısız

Kadıköy Sineması (Salon 1)

Film

Güneşin Şehri
Aşkın Gözü
Rey
Dönme Dolap
12:0016:0019:0021:30

Atlas Sineması (Salon 1)

Film

İyi Yolculuklar!
* Eşik
* Hayatın Şiddeti
* Misafir

Beyoğlu Sineması

Film

----

Kadıköy Sineması (Salon 1)

Film

Stüdyo Farag
Easy
Kare
Suburbicon
12:0016:0019:0021:30

Atlas Sineması (Salon 1)

Film

Efsaneye Dua Et!
* Malaria
* Bulutların Ardında
* Kharms

Beyoğlu Sineması

Film

----

Kadıköy Sineması (Salon 1)

Film

Kurbağa
Londra’daki Adam
Çimentonun Tadı
Pop Aye
12:0016:0019:0021:30

Atlas Sineması (Salon 1)

Film

----

Beyoğlu Sineması

Film

----

Kadıköy Sineması (Salon 1)

Film

----
12:0016:0019:0021:30

Atlas Sineması (Salon 1)

Film

----

Beyoğlu Sineması

Film

----

Kadıköy Sineması (Salon 1)

Film

----
12:0016:0019:0021:30

Atlas Sineması (Salon 1)

Film

----

Beyoğlu Sineması

Film

----

Kadıköy Sineması (Salon 1)

Film

----
12:0016:0019:0021:30

Atlas Sineması (Salon 1)

Film

----

Beyoğlu Sineması

Film

----

Kadıköy Sineması (Salon 1)

Film

----
12:0016:0019:0021:30

Atlas Sineması (Salon 1)

Film

----

Beyoğlu Sineması

Film

----

Kadıköy Sineması (Salon 1)

Film

----
12:0016:0019:0021:30

Atlas Sineması (Salon 1)

Film

----

Beyoğlu Sineması

Film

----

Kadıköy Sineması (Salon 1)

Film

----
12:0016:0019:0021:30

Atlas Sineması (Salon 1)

Film

----

Beyoğlu Sineması

Film

----

Kadıköy Sineması (Salon 1)

Film

----
12:0016:0019:0021:30

Atlas Sineması (Salon 1)

Film

----

Beyoğlu Sineması

Film

----

Kadıköy Sineması (Salon 1)

Film

----
12:0016:0019:0021:30

Atlas Sineması (Salon 1)

Film

----

Beyoğlu Sineması

Film

----

Kadıköy Sineması (Salon 1)

Film

----