Festival Biletleri Satışta!

Türkiye ve dünyanın dört bir yanından gelen sinemacıları ağırlayacak olan Boğaziçi Film Festivali’nin biletleri bugün (7 Ekim Pazartesi) satışa sunuldu.

Festival Biletleri Satışta!

Bu sene 18-25 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek festival kapsamında yerli ve yabancı 83  film seyirciyle buluşacak. 7 gün sürecek festival dünya çapında sinema profesyonellerinin yanı sıra, sektörün birbirinden değerli isimlerini ağırla-yacak. Boğaziçi Film Festivali kapsamında gerçekleşecek gösterimler Atlas, Be-yoğlu ve Kadıköy sinemalarında yapılacak.

Herkes sinemaya gitsin diye!

Kısa Film gösterimleri için tüm biletler 5 TL, uzun metraj filmler içinse tam bilet-ler 12:00, 14:00 ve 16:30 seansları için 10 TL, 19:30 ve 21:30 seansları için ise 15 TL olarak satışa sunulacak. Öğrenciler için uzun metraj filmlerin biletleri tüm seanslarda 5 TL olacak. 

Bugün satışa sunulan biletler biletinial.com’dan alınabilecek.

Uluslararası Boğaziçi Sinema Derneği ve İstanbul Medya Akademisi tarafından düzenlenen 7. Boğaziçi Film Festivali kapsamında filmler; Ulusal ve Uluslararası Uzun Metraj Film Yarışması, Ulusal ve Uluslararası Kısa Kurmaca Yarışması, Ulu-sal ve Uluslararası Belgesel Yarışması, Dünya Sineması, Bi ’Dünya Belgesel , Uzun Yürüyüş, Kim-Ki Duk Retrospektifi, 7.yıl özel seçkisi ve Özel Gösterim baş-lıkları altında seyirciyle buluşacak.

Ayrıca festival takipçileri filmler hakkında detaylı bilgiler ile tüm sinema salonla-rındaki gösterimleri ve etkinlikleri günlük olarak festivalin yenile-nen “bogazicifilmfestivali.com internet sitesinden ve sosyal medya hesaplarından  takip edilebilecekler.


bilgi@bogazicifilmfestivali.com
facebook.com/BogaziciFilmFestivali
twitter.com/BogaziciFF
instagram.com/BogaziciFF