Bosphorus Film Lab Work in Progress Kategorisi

Projeler Bianca Taal (IFFR Rotterdam), Serdar Can (CGV Mars Dağıtım Genel Müdürü) ve  Emma Boa (Edinburg IFF) tarafından değerlendirilecek

Bosphorus Film Lab Work in Progress Kategorisi

Bosphorus Film Lab’de yarışacak projeler belli oldu!

Yapımcı ve yönetmenlerin yeni filmler üretimine katkı sağlamak amacıyla 7. Boğaziçi Film festivali kapsamında 19-24 Ekim 2019 tarihlerinde düzenlenecek Bosphorus Film Lab’de yer alacak projeler belli oldu.

Bosphorus Film Lab.'e katılanlar aynı zamanda 19-24 Ekim tarihlerinde  sinema profesyonelleri eşliğinde düzenlenecek atölyelere katılacak ve ortak yapım, pitching ve finansal plan hazırlama konularında projelerini geliştirecekler.

Work in Progress kategorisindeki ise projeler Bianca Taal (IFFR Rotterdam), Serdar Can (CGV Mars Dağıtım Genel Müdürü) ve  Emma Boa (Edinburg IFF) tarafından değerlendirilecek ve  25.000 TL değerinde T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Özel Ödülü ile CGV Mars Film Dağıtım Ödülünün sahibi olacaklar. Work in Progress’de bu yıl yer alacak projeler ise;

Bir Düş Gördüm- I Had A Dream - Yönetmen: Murat Çeri - Yapım: Filimetre Medya 

Mavzer- Mavzer - Yönetmen: Fatih Özcan - Yapımcı: Enes Erbay - Yapım:Teferruat Film 

Körleşme- Going Blind - Yönetmen: Hacı Orman - Yapımcı: Hacı Orman - Yapım: Praksis Film

Af- Forgiveness  - Yönetmen: Cem Özay - Yapımcı: Cem Özay - Yapım: ABC Film Yapım

Ebedi Uykusuz- Restless Forever - Yönetmen: İlke Yeşilay - Yapımcı:Zafer Yeşilay - Yapım: Greenmoon Film

Ali'nin Tabiatı- Ali's Nature  - Yönetmen: Levent Çetin - Yapımcı Canol Balkaya

7. Boğaziçi Film Festivali, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü’nün katkıları, Kurumsal İş Ortağı TRT ile Global İletişim Ortağı Anadolu Ajansı, Kurumsal İletişim Ortağı TürkMedya’nın destekleriyle gerçekleşecek.

Biletler BiletiniAl’da!

Uluslararası Boğaziçi Sinema Derneği ve İstanbul Medya Akademisi tarafından düzenlenen 7. Boğaziçi Film Festivali, bu yıl 18-25 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek ve gösterimler Atlas, Beyoğlu ve Kadıköy sinemalarında yapılacak.

Herkes sinemaya gitsin diye!

Kısa Film gösterimleri için tüm biletlerin 5 TL’den satışa sunulacak festivalde  uzun metraj filmlerin biletleri ilk 3 seans 10 TL diğer seanslar 15 TL , öğrenci 5 TL olarak belirlendi. 7 Ekim’de satışa sunulacak festival biletleri biletinial.com ‘dan alınabilecek.

 

bilgi@bogazicifilmfestivali.com

facebook.com/BogaziciFilmFestivali

twitter.com/BogaziciFF

instagram.com/BogaziciFF