Boğaziçi Film Festivali’ne Akreditasyon ve Gönüllü Başvuruları Başladı

18 - 25 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek 7. Boğaziçi Film Festivali’ni takip etmek ve festivalde çalışmak isteyenler için akreditasyon ve gönüllü başvuruları başladı!

Boğaziçi Film Festivali’ne Akreditasyon ve Gönüllü Başvuruları Başladı

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü’nün katkıları, Kurumsal İş Ortağı TRT ile Global İletişim Ortağı Anadolu Ajansı'nın destekleriyle 18-25 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek 7. Boğaziçi Film Festivali’nin heyecanına 8 gün boyunca ortak olmak ve dopdolu film programını ile film söyleşilerini takip etmek isteyen sinema endüstrisi ve basın mensupları açılan akreditasyon 04 Ekim’e kadar yapılacak.

Festival süresince çeşitli alanlarda görevlendirilecek gizli kahramanları belirlemek için de başvurular başladı. Organizasyonun çeşitli alanlarında çalışacak gönüllü olmaya başvurmak için 18 yaşını doldurmuş olmak, 18 -25 Ekim 2019 tarihlerinde İstanbul'da olmak ve Festival süresince vaktini Boğaziçi Film Festivali'ne ayırmaya gönüllü olmak, yeterli olacak.

Her iki başvuru 09 Eylül – 04 Ekim tarihleri arasında festivalin resmî web sitesi www.bogazicifilmfestivali.com adresinden yapılırken, başvuru değerlendirme sonuçları ise e-posta yoluyla duyurulacak.

Festival Mekanları

Uluslararası Boğaziçi Sinema Derneği ve İstanbul Medya Akademisi tarafından düzenlenen 7. Boğaziçi Film Festivali, bu yıl 18-25 Ekim 2019 tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek ve gösterimler Atlas, Beyoğlu ve Kadıköy sinemalarında yapılacak.