Menu

4. ULUSLARARASI BOĞAZİÇİ FİLM FESTİVALİ ETKİNLİK LİSTESİ

PANELLER:

(THE MARMARA PERA)

 

SENARYONUZU NEDEN KABUL ETMEDİK

13 Kasım Pazar 13:00 - 15:00

Bülent Turgut (Moderatör)

Halid Şimşek

Timur Savcı

Zümrüt Arol Bekçe

Mehmet Demirhan

Özgür Şeyben

 

DARBELER VE TÜRK SİNEMASI

14 KASIM Pazartesi 12:00 - 14:00

İhsan Kabil (Moderatör)

İsmail Güneş

Meltem İşler

Veli Boztepe

 

TÜRKİYE'DE VE DÜNYADA BELGESEL SİNEMA ALGISI

16 Kasım Çarşamba 13:00 -15:00

Paul Cowan

Josef Erçevik Amado

Abdülhamit Avşar

Amer Shomali

Elif Eda Tartar Karagöz

 

TÜRKİYE'DE VE DÜNYADA KISA FİLM ALGISI

16 Kasım Çarşamba 16:00 - 18:00

Ekin Türkmen

Matija Pisacic

Mernoush Esmaelpour

Nisan Dağ

Pierre - Louis Garnon

 

TÜR SEMİNERİ (Haliç Kongre Merkezi)

Robert McKee

16 Kasım Çarşamba 09:00-19:00 /Tv Dizisi

17 Kasım Perşembe 09:00 -17:00 / Aksiyon-Gerilim

18 Kasım Cuma 09:00-17:00 / Komedi

 

SÖYLEŞİLER:

(THE MARMARA PERA)

 

 

 

TRT VE SİNEMA VİZYONU

11 Kasım Cuma 15:00-18:00

İbrahim Eren

TRT Genel Müdür Yrd.

 

TÜRK MİZAHININ SİNEMAYA YANSIMASI

13 Kasım Pazar 16:00 - 18:00

Cüneyt İnay

 

BU ROL SENİN

14 Kasım Pazartesi 17:00-19:00

Harika Uygur

 

BİR USTANIN GÖZÜNDEN OYUNCULUK

15 Kasım Salı 16:00-18:00

Selçuk Yöntem

 

AMERİKAN FİLM ENDÜSTRİSİNDE 3D TASARIM VE BU ALANDA

SANATÇI İLE OPERATÖR ARASINDAKİ FARKLAR

17 Kasım Perşembe 17:00-19:00

Onur Can Çaylı

 

ATÖLYELER:

(THE MARMARA PERA)

 

OYUNCU YÖNETİMİ

10 Kasım Perşembe 13:00-15:00

Ömer Faruk Sorak

 

UZUN METRAJLARI KURGULARKEN

10 Kasım Perşembe 16:00-18:00

Mustafa Preşeva

 

"SESSİZ" OYUNCULUK ATÖLYESİ

11 Kasım Cuma 12:00-15:00

Sumru Yavrucuk

 

SENARYO ATÖLYESİ

12 Kasım Cumartesi 13:00-18:00

Deniz Akçay

 

OBJEKTİFLERİN DRAMAYA ETKİSİ

14 Kasım Pazartesi 14:30-16:30

Soykut Turan

 

FİLMİ MASADA BİTİRMEK

15 Kasım Salı 13:00-15:00

Oğuz Peri

 

 

BELGESELDE ÖYKÜ KURMAK NE, NASIL, NİÇİN?

17 Kasım Perşembe 11:00-16:00

Kerime Senyücel

 

YAPIM DESTEK PLATFORMU (The Marmara Pera)

PROJE SUNUM ATÖLYESİ Hayet Benkara

11-12-13 Kasım Cuma-Ctesi-Pazar

 

4. ULUSLARARASI BOĞAZİÇİ FİLM FESTİVALİ JÜRİ

 

UZUN METRAJ JÜRİ

Maryna Er Gorbach

Ümit Ünal

Songül Öden

George Ovashvili

György Baron

 

KISA KURMACA JÜRİ

Matija Pisacic

Pierre-Louis Garnon

Ekin Türkmen

Mernoush Esmaelpour

Nisan Dağ

 

KISA BELGESEL JÜRİ

Paul Cowan

Jozef Ercevik Amado

Abdülhamit Avşar

Amer Shomali

Elif Eda Tartar Karagöz